InterBeskidy - Internet, Telewizja, Telefon - Ustroń, Wisła.
Potrzebujesz pomocy?

Dowiedz się więcej w dziale 'Kontakt' lub skorzystaj z 'Formularza kontaktowego'
Wszystkie artykuły z serwisu « wróć do poprzedniej strony
18.03.2024

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniach 19-20 marca nasze biuro będzie nieczynne z powodu przeprowadzanych szkoleń wewnętrznych mających na celu podniesienie kwalifikacji naszej kadry oraz wprowadzenia nowych rozwiązań mających na celu poprawę jakości naszych usług.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie. Zapewniamy, że wszelkie wiadomości i zapytania przesłane do nas w tym czasie będą przetwarzane z należytą uwagą zaraz po wznowieniu pracy dnia 21 marca.

Dziękujemy za Państwa wsparcie i lojalność. Dołożymy wszelkich starań, aby czas naszej nieobecności wpłynął pozytywnie na jakość świadczonych przez nas usług.

Z wyrazami szacunku, Zespół InterBeskidy

02.01.2024
Z przyjemnością informujemy, że od Nowego Roku rozszerzamy nasza ofertę o następujące profesjonalne rozwiązania:

Telefonia 5G: Wprowadzamy telefonię 5G korzystającą z infrastruktury nadajników Plus i Play. Zapewniamy wysoką jakość połączeń oraz szybkość transmisji danych.

Budowa i rozbudowa sieci wewnętrznych: Nasze usługi budowy i rozbudowy sieci wewnętrznych są projektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej wydajności i stabilności w Państwa obiekcie.

Monitoring i Alarmy: Oferujemy zaawansowane systemy monitoringu i alarmów, które pomogą chronić Państwa mienie i zapewnić spokój ducha.

Zapraszamy do kontaktu z Łukaszem oraz Piotrem z Biura Obsługi Klienta w Ustroniu, którzy chętnie przedstawią szczegółowe informacje i pomogą dostosować nasze rozwiązania do indywidualnych potrzeb.

33 333 60 00
30.09.2020

Wszystkich naszych Klientów, informujemy, że od dnia 01.10.2020 nastąpi zmiana numerów kont bankowych o czym zostaną Państwo poinformowani w wiadomościach sms oraz e-mail. Nowe numery kont bankowych będa widoczne na fakturach otrzymanych w tym miesiącu oraz panelu EBOK na naszej stronie.

Zmiana numerów kont ma związek z usprawnieniem związanym z zaciąganiem wpłat za abonament świadczonych przez nas usług.

20.01.2019

Monitor Powietrza InterBeskidy to system stworzony dla mieszkańców Ustronia i Wisły. Pozwala zobaczyć na żywo, jak wygląda jakość powietrza w okolicy. Problem w Beskidach w dużej mierze zależy od samych mieszkańców, warto mieć świadomość skali problemu również w naszym mieście.

MONITORUJ POWIETRZE JUŻ TERAZ WCHODZĄC NA:

WWW.INTERBESKIDY.NET/POWIETRZE

 

06.06.2018

W sobotę 9 czerwca w Ustroniu na ul. 3 Maja 44 (Plac naprzeciw Policji) otwarliśmy nowe biuro obsługi klienta InterBeskidy – największego operatora światłowodowego na terenie Ustronia i Wisły.

To dobra wiadomość dla osób ceniących konkurencję i wysoką jakość usług telekomunikacyjnych. InterBeskidy to jedna z najszybciej rozwijających się sieci w regionie. Od debiutu w 2002 roku, nadal utrzymuje pierwszą pozycję i jest najczęściej wybieranym dostawcą usług Światłowodowych zarówno przez klientów indywidualnych jak i biznesowych.

31.08.2017
Artykuł zawiera załączniki do pobrania
Ogłoszenie o naborze pracownika na nowoutworzone stanowisko pracy
25.04.2017

Uprzejmie informujemy o zakończeniu realizacji projektu POIG 8.4 : Likwidacja białej plamy w Wiśle poprzez przyłączenie 540 odbiorców

W ramach projektu w miejscowości Wisła została wybudowana infrastruktura szerokopasmowego dostępu do Internetu, a efektem było podłączenie do sieci 540 odbiorców - użytkowników końcowych.

Zakończenie projektu nie oznacza braku możliwości podłączania kolejnych odbiorców. Beneficjent, przedsiębiorstwo Invicom sp. z o.o. nadal rozbudowuje sieć szerokopasmową i podłącza nowych abonentów.

30.03.2016

W związku z wchodzącym w życie z dniem 30 kwietnia 2016 r. Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/2120 ustanawiającym środki dotyczące dostępu do otwartego Internetu oraz zmieniające dyrektywę 2002/22/WE w sprawie usługi powszechnej i związanych z sieciami i usługami łączności elektronicznej praw użytkowników, a także rozporządzeniem (UE) nr 531/2012 w sprawie roamingu w publicznych sieciach łączności ruchomej wewnątrz Unii informujemy, że zmianie ulegnie treść Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych Invicom Sp. z o.o.
W regulaminie uszczegółowione zostaną informacje o:
- wpływie zarządzania ruchem na jakość usługi, prywatność abonenta i ochronę jego danych osobowych,
- wyjaśnienie, w jaki sposób limity ilości danych, prędkość oraz inne parametry jakości usług mogą w praktyce wpłynąć na usługi dostępu do Internetu,
- wyjaśnienie, w jaki sposób inne usługi świadczone na tym samym łączu, z którego korzysta abonent, mogłyby w praktyce wpłynąć na usługi dostępu do Internetu,
- wyjaśnienia dotyczące minimalnych, zwykle dostępnych, maksymalnych i deklarowanych prędkości pobierania i wysyłania danych w ramach usług dostępu do Internetu,
- zmianie odsetek umownych wg. nowego brzmienia art. 481 § 22 Kodeksu Cywilnego.

Jednocześnie należy zauważyć, iż zmiana warunków mająca na celu dostosowanie obowiązującego regulaminu wynika ze zmiany przepisów prawa, która to zmiana umożliwia jednostronną zmianę warunków świadczenia usług w myśl art. 60a ust. 3 Prawa Telekomunikacyjnego.

 

Aktualny regulamin usług dostępny jest tutaj

14.09.2015
Artykuł zawiera załączniki do pobrania
Ogłoszenie o naborze pracownika na nowoutworzone stanowisko pracy
03.06.2015
Artykuł zawiera załączniki do pobrania
Ogłoszenie o naborze pracownika na nowoutworzone stanowisko pracy
Strona 1 z 2 >>>