InterBeskidy - Internet, Telewizja, Telefon - Ustroń, Wisła.
Potrzebujesz pomocy?

Dowiedz się więcej w dziale 'Kontakt' lub skorzystaj z 'Formularza kontaktowego'

Światłowody w Wiśle - Internet szerokopasmowy dla mieszkańców

Firma INVICOM SP. Z O.O. z Ustronia podpisała z Instytucją Wdrażającą (Władza Wdrażająca Programy Europejskie), umowę o dofinansowanie realizacji projektu „Likwidacja białej plamy w Wiśle poprzez przyłączenie 540 odbiorców” w ramach działania 8.4 Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie "ostatniej mili” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

W ramach projektu w miejscowości Wisła wybudowana zostanie sieć światłowodowa dystrybucyjna i abonencka. Do 540 użytkowników końcowych (gospodarstw domowych, podmiotów gospodarczych, jednostek samorządowych i innych instytucji) doprowadzone zostaną abonenckie przyłącza światłowodowe (FTTH), dzięki czemu stworzona zostanie możliwość bezpośredniego dostarczenia usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu na etapie tzw. ostatniej mili oraz docelowo umożliwi korzystanie z takich usług jak telefon czy telewizja cyfrowa.
Istotnym jest, że wykonanie przyłączy abonenckich dla właścicieli gospodarstw domowych, podmiotów gospodarczych i instytucji publicznych z terenu miejscowości Wisła będzie całkowicie bezpłatne.
 
 
 
 
 
 Jako jedyna z lokalnych firm zapewniających dostęp do Internetu otrzymaliśmy pełne poparcie Burmistrza Miasta Wisła - Pana Jana Poloczka.
 
 
Wypełniając poniższy formularz można dokonać zapisu na listę osób zainteresowanych podłączeniem do powstającej najnowocześniejszej sieci internetowej na terenie Wisły.
 

 
 Help
Wpisz tekst z obrazka w to pole (wielkość liter ma znaczenie)

 

Kontakt: projektwisla@interbeskidy.net Tel: 33 333 60 00

 

>>>Dokumenty do pobrania dla Klientów projektu realizowanego w Wiśle<<<