InterBeskidy - Internet, Telewizja, Telefon - Ustroń, Wisła.
Potrzebujesz pomocy?

Dowiedz się więcej w dziale 'Kontakt' lub skorzystaj z 'Formularza kontaktowego'
Otwarcie nowego biura InterBeskidy « wróć do poprzedniej strony
06.06.2018

W sobotę 9 czerwca w Ustroniu na ul. 3 Maja 44 (Plac naprzeciw Policji) otwarliśmy nowe biuro obsługi klienta InterBeskidy – największego operatora światłowodowego na terenie Ustronia i Wisły.

To dobra wiadomość dla osób ceniących konkurencję i wysoką jakość usług telekomunikacyjnych. InterBeskidy to jedna z najszybciej rozwijających się sieci w regionie. Od debiutu w 2002 roku, nadal utrzymuje pierwszą pozycję i jest najczęściej wybieranym dostawcą usług Światłowodowych zarówno przez klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Nowy punkt z pewnością zachwyci fachową obsługą, a pracownicy zapewnią klientom możliwość bezpośredniego zapoznania się z pełną ofertą sieci. Do nowego biura obsługi można przyjść by przetestować szybki Internet, usługi Telewizji i Telefonu, zapoznać się z promocjami oraz pełną ofertą sieci, która świadczy również rozwiązania Big Data, Monitoringu oraz Streamingu online.

Zaufały nam lokalne firmy i instytucje

Szybkie łącza i wysokiej jakości usługi świadczymy m.in. dla Urzędu Miasta Wisła i Ustroń, Lasów Państwowych, Poczty Polskiej, Wodociągów Ziemi Cieszyńskiej, obiektów turystycznych jak np. Beskid Sport Arena w Szczyrku, Kolej Linowa Czantoria, oraz większości obiektów noclegowych w regionie. Oferta biznes doceniona została przez międzynarodowe korporacje jak np. Seung San Ind Poland, RM Gastro Polska, Kubala Sp. z o.o., Mokate SA, wielokrotnie zapewnialiśmy obsługę imprez masowych w regionie.

Udostępniasz darmowy Internet klientom? Ta usługa zabezpieczy Ciebie

Warto podkreślić usługę biznesową KOT-SPOT® InterBeskidy, obecnie najczęściej wybieraną przez obiekty turystyczne oraz miasta, które udostępniają dla swoich klientów bezpłatny dostęp Wi-Fi do Internetu. Zapewnia bezpieczeństwo prawne oraz przenosi na siebie odpowiedzialność za weryfikację i autoryzację użytkowników zgodnie z wymogami Urzędu Komunikacji Elektronicznej i RODO. Usługa odseparowuje sieć firmową od sieci dla gości obiektu oraz zapewnia dodatkowe, proste w obsłudze narzędzia marketingowe. Kompletna usługa na dowolnym łączu w Polsce jest wdrażana w 2 dni robocze od podpisania umowy.

Zawrotna prędkość 400 Mb/s w promocji za 49 zł/mies. !

Otwarcia nowego biura InterBeskidy to okazja by skorzystać z oferty na Internet światłowodowy. Tylko do 13 lipca operator InterBeskidy obniżył stawki za abonament na ultra szybkie łącze 400 Mb/s.

Tylko do 13 lipca aktywna będzie „Promocja na otwarcie” nowego biura InterBeskidy.

Dla nowych klientów  400 Mb/s tylko za 49 zł/mies. (zamiast 149 zł/mies.).

Dla stałych klientów podniesie prędkość do 400 Mb/s w cenie obecnego abonamentu.

Szczegóły promocji oraz regulamin dostępne na stronie www.interbeskidy.net/internet, telefonicznie oraz w nowo otwartym biurze obsługi klienta.

Biuro obsługi klienta InterBeskidy

Ul. 3 Maja 44 Ustroń (Plac naprzeciw Policji)

tel. (33) 333 6000

Czynne pn.-pt. w godz. 11.00-16.00, sob. 9.00-13.00

www.interbeskidy.net