InterBeskidy - Internet, Telewizja, Telefon - Ustroń, Wisła.
Potrzebujesz pomocy?

Dowiedz się więcej w dziale 'Kontakt' lub skorzystaj z 'Formularza kontaktowego'
Internet światłowodowy w Rejowcu « wróć do poprzedniej strony
28.05.2014

Projekt pod nazwą "Dostęp do Internetu w oparciu o budowę infrastruktury światłowodowej" realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka działanie 8.4 Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie "ostatniej mili". Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków własnych firmy INVICOM Sp. z o.o.

 

W ramach projektu na terenie miejscowości Rejowiec do domów jednorodzinnych, mieszkań w blokach wielorodzinnych, instytucji oraz firm zostaną wybudowane przyłącza światłowodowe w najnowocześniejszej technologii FTTH (ang. Fiber To The Home - światłowód do domu).

 

Do udziału w projekcie mogą zgłaszać się mieszkańcy Rejowca. Warunkiem podłączenia do sieci światłowodowej jest podpisanie umowy na co najmniej podstawowy dostęp do Internetu na okres 12 lub 24 miesięcy, a także wyrażenie zgody przez właściciela nieruchomości na ułożenie kabli światłowodowych. W takiej sytuacji koszt budowy przyłącza jest pokrywany w ramach projektu ze środków unijnych oraz środków własnych Inwestora.

 

Inwestorem projektu jest firma INVICOM Sp. z o.o.
 
Generalnym Wykonawcą inwestycji jest firma CTMC Sp. z o.o. z Radomia.
 
Całkowita wartość projektu realizowanego w Rejowcu wynosi 5 136 480 zł.

 

Więcej informacji na: www.internet-rejowiec.pl